آغاز فعالیت وب سایت آرنا تم

Start-ArenaTheme

با نام خدا و عرض سلام خدمت شما کاربران عزیز وب سایت آرنا تم ، هدف این نوشته اطلاع رسانی به شما عزیزان برای آغاز فعالیت وب سایت آرنا تم که یکی از مراجع قالب وردپرس فارسی و افزونه وردپرس فارسی و آموزش وردپرسی همچنین مروری بر اهداف کلی این سایت برای شما عزیزان می باشد. برخی از این اهداف به طور مختصر در زیر آمده است:

وب سایت آرنا تم یکی از مراجع قالب و افزونه وردپرس فارسی

وب سایت آرنا تم
وب سایت آرنا تم

تیم ما تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با ارائه قالب وردپرس فارسی و همچنین افزونه وردپرس فارسی به صورت کاملا فارسی و راست چین شده نیازهای طراحان سایت را بر طرف سازد. بدیهی است که انتخاب قالب مناسب برای شروع سایت یکی از مهم ترین مراحل افتتاح سایت می باشد، که تیم آرنا تم در تلاش است با قالب های متعدد ، تنوع انتخاب شما را بالا ببرد تا شما هر چه نیاز دارید بتوانید به راحتی تهیه فرمایید.

ارائه قالب وردپرس

اصلی ترین هدف تیم وب سایت آرنا تم ارائه قالب وردپرس فارسی به صورت کاملا فارسی و راستچین شده می باشد. قالب هایی که در وب سایت آرنا تم قرار میگیرند دارای خصوصیاتی می باشند که برخی از آن ها عبارت است از :

فارسی سازی و راستچین شده ۱۰۰%

تضمین پشتیبانی مستمر

ارائه آپدیت های محصولات به صورت کاملا رایگان و …

قالب وردپرس فارسی
قالب وردپرس فارسی

ارائه افزونه وردپرس

از دیگر اهداف وب سایت آرنا تم در کنار توزیع قالب وردپرس فارسی فارسی ، ارائه افزونه وردپرس فارسی می باشد که تمام این افزونه ها نیز به صورت کاملا فارسی و راستچین شده ارائه می شوند. بدیهی است تمام ویژگی هایی که برای قالب وردپرس فارسی ذکرشده است، برای افزونه وردپرس فارسی نیزصادق است . از جمله پشتیبانی مستمر ارائه آپدیت های رایگان و …

افزونه وردپرس فارسی
افزونه وردپرس فارسی

ارائه آموزش وردپرس

در کنار ارائه قالب و افزونه وردپرس فارسی ، تیم وب سایت آرنا تم آموزش هایی برای وردپرس قرار خواهد داد . از جمله آموزش وردپرسی می توان به آموزش سئو وردپرسی ، آموزش امنیت وردپرسی و همچنین آموزش سرعت وردپرسی اشاره کرد . با آموزش هایی که به تدریج بر روی سایت قرار خواهد گرفت، سعی میشود اکثر نیازهای وردپرس کاران شناسایی شده و برای رفع آن ها اقدام شود.

آموزش وردپرسی
آموزش وردپرس

امیدواریم بتوانیم در این زمینه قدمی محکم و استوار برداریم و بتوانیم به جامعه وردپرس کاران خدمتی کرده باشیم.

شما میتوانید قالب های وردپرس را از بخش قالب وردپرس فارسی و همچنین برای دریافت افزونه های وردپرس از بخش افزونه وردپرس فارسی موجود در منو بالا انتخاب فرمایید.

با تشکر و احترام

تیم قدرتمند وب سایت آرنا تم

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید